Mekanik Tasarım

Mekanik Tasarım, istenen ihtiyaçları karşılamak için tasarlanan ve bunları günümüz teknolojisine uygun standartlar halinde işleme prosesidir.

Hizmeti İncele

3D Modelleme

Bir cismin 3 boyutlu şekilde elde edilmesine 3D modelleme denir. Günümüz teknolojileri ile elde edilen çalışma sayesinde ürünümüzü dijital ortamda tüm detayları ile görmemizi sağlar.

Hizmeti İncele

Kalıp Modelleme

Kalıplama, kalıp ya da matris adı verilen katı bir çerçeve kullanarak sıvı ya da bükülebilir hammaddeyi şekillendirerek imalat işlemidir.

Hizmeti İncele

Projelendirme

Ürün projelendirme eskizin üretim birimine, ürün ihtiyaçları ürünün üretilebilmesine kadar süreçteki tüm süreci kapsar.

Hizmeti İncele

Ar-Ge

Ar-Ge insan ve toplum bilgisinden oluşan yeni sistem, süreç ve uygulama tasarlamak için sistematik temelde yürütülen yaratıcı çalışmalardır.

Hizmeti İncele

Numune Üretimi

Numune üretiminin ana amacı tasarlanan 3D modelin doğru olup olmadığını görmektir.

Hizmeti İncele

Ambalaj ve Etiketleme

Ambalaj, bir ürünün üreticiden tüketiciye kadar uzanan dağıtım zincirinde güvenli ulaşımının sağlanabilmesi için kullanılan koruyucu araçların tümüdür.

Hizmeti İncele

Nakliye

Lojistiğin içerisinde yer alan fiili fiziksel dağıtım (taşıma) işlemine denir. İnsanoğlunun var oluşundan bu yana ihtiyaçlarını karşılamak için nakliyeyi bir araç olarak kullanmıştır. 

Hizmeti İncele

Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri

Satış işlemi tamamlandıktan sonra, satışın devamını sağlamak amacıyla satın alınan ürünün taşınması, teslimi, montajı, kullanımının gösterilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikayetleri ile ilgilenilmesi gibi çabaları kapsayan faaliyetlerdir.

Hizmeti İncele